X

ETKİNLİKLERİMİZ

 • Romantik Bir Sevgililer Günü

  Wyndham Ankara’da Sevgililer Günü

  Şehrin en romantik mekanında, Dj Emre Eser’in ambiyans müzikleri eşliğinde Sevgililer Gününe özel seçilmiş menü ile aşk dolu ve romantik bir akşam yemeği sizleri bekliyor. Bu özel akşam için ana yemek olarak Cafe De Paris Soslu Izgara Dana Pirzola Taze Baharatlar ile Lezzetlendirilmiş Rende Patates ve Sebze Buketi ile hazırlanmaktadır. Lezzetli gece ise, Çilekli Truffle Pasta ile tatlanıyor. No4 mutfağının sevgililer günü gecesine özel lezzetleri, Dj Emre Eser’in  gece için hazırladığı yemek müzikleri ile No4’ün şık ambiyansında sevgililer gününe keyif ile girin. Sevgililer gününde eğlenceli, lezzeti bol, keyifli bir kutlama yapmak için 2 kişi 350 TL üzerinden 0312 219 03 03’ü arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.
   

  No4 SEVGİLİLER GÜNÜ MENÜSÜ

  - Zeytin Yağlı Ayvalı Taze Enginar, Somon Gravlaks, Portakal Dilimi Üzerinde Avokado Tartar, Bıldırcın Yumurtası ve Moleküler Havyar ile Grissiniye Sarılı Dana Füme, Izgara Patlıcan Üzerinde Taze Pancar Tarator, Fırınlanmış Patates Yuvasında Tahinli Patlıcan Salatası

  - Kimyonlu Gauda, Keçi, Emmantel, Parmesan ve Brie Peynirleri

  - Safranlı Risotto Üzerinde Karides, Ahtapot, Deniz Tarağı

  - Limon İçinde Reyhan Sorbe

  - Cafe De Paris Soslu Izgara Dana Pirzola Taze Baharatlar ile Lezzetlendirilmiş Rende Patates ve Sebze Buketi ile

  - Çilekli Truffle Pasta 

 • Salix Spa’da Sıcak Taş Masajı ve Aromaterapi Masajı

  Salix Spa; şehrin stresinden uzaklaşıp enerji ve huzur depolamak isteyenler için en güzel seçenek ise sevgililer gününe özel seçilmiş Sıcak Taş Masajı. Salix Spa’nın size özel seçmiş olduğu sıcak taş masajı ve Aromaterapi Masajı sevgililer gününde hem kendinize hem de sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye. Sıcak Taş Masajı Volkanik taşların ısıtılmasıyla yapılan bir masaj tekniği olup, sıcak taşların etkisi ile vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır ve kasların gevşemesini sağlar.

  Aromaterapi masajı ise aromatik yağlarla yapılan, rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici etkiye sahip olup, vücudunuzu gündelik yorgunluklardan arındırırken sizi ve sevdiklerinizi dinlendirecek. Vücudunuzdaki dokuları yenilerken, hücrelerinizi canlandırarak yorgunluk ve stresten arınmanıza yardımcı olacaktır.

  Sıcak Taş Masajı 2 Kişi 400 TL, Aromaterapi Masajı 2 Kişi 280 TL üzerinden ücretlendirilmektedir.

 • No4’te Aşk’a Davet!

  No4 Restaurant, misafirlerine Sevgililer Gününde Dj Emre Eser eşliğinde doyumsuz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. 14 Şubat Salı akşamı bizimle ol, bizimle eğlen!

  Rezervasyon için : 0312 219 03 04

X

BİZE YAZIN

AD

SOYAD

E-POSTA ADRESİNİZ

KONU

Yaşam Caddesi 4. Sokak No.4 Söğütözü Ankara | TÜRKİYE

Tel: 0 312 219 03 03

Fax: 0 312 219 03 13

E-Postainfo@wyndhamankara.com

X Yaşam Caddesi 4. Sokak No.4 Söğütözü Ankara | TÜRKİYE Telefon: 0 312 219 03 03 | Faks: 0312 219 03 13 | E-Posta: info@wyndhamankara.com
X
ACE OF MICE ANKARA, EN İYİ TOPLANTI OTELİ
X
X
X

Wyndham Ankara